AEE MagiCam SD21

Profesionální akční kamera

AEE MagiCam SD21Natočte své aktivity a zážitky z vlastní perspektivy. Kamera MagiCam SD21 se může pochlubit nadstandardními prémiovými funkcemi, úžasnou kvalitou obrazu a univerzálností. Natáčet s ní je skvělým zážitkem, který si zamilujete.

Základní fakta o kameře AEE MagiCam SD21:

 • záznam v rozlišení full HD 1080p
 • variabilní úhel kamery 120° až 170°
 • super slow-motion zpomalené záběry, až 120 FPS
 • zpomalené záběry 1080i 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100 m
 • WiFi modul se samostatným napájenímNOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍ
 • UltraSharp ostrý objektiv s obrazovým snímačem nejnovější generace
 • laserový zaměřovač pro lepší přehled při natáčení
 • speciální funkce časosběrné video NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍ
 • G-SENSOR pro automatické zapnutí/vypnutí kamery při detekci pohybu
 • TFT barevný displej včetně reproduktorů
 • připojitelná externí náhradní baterie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • dálkové ovládání (foto/video/laser)
 • možnost využít kameru jako černou skříňku díky funkci nekonečného cyklického natáčení
 • funkce Pre-Video, funkce otočení obrazu o 180° a funkce sekvenční foto
 • vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍ
 • kompletní české menu a ovládání
 • nový videočip model 2014 pro lepší kvalitu záznamů (pouze v našem CZ modelu!) NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍ

Součástí balení kamery AEE Magicam SD21 je TFT displej, dálkový ovladač, externí baterie, vodotěsný kryt a další příslušenství!
Více o obsahu balení zde.

Natáčení ve full HD

Natočte své sportovní úspěchy a Vaše zážitky ve full HD 1080p s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Díky obrazovému snímači nejnovější generace a kvalitní ultra ostré čočce UltraSharp budete natáčet s MagiCam SD21 Vaše zážitky v nejvyšší možné kvalitě. Oproti ostatním výrobcům tato kamera také umožňuje natáčení zpomalených záběrů v kvalitě FULL HD 1080i a to při 50/60fps. Ohromte sebe i své přátele vynikající kvalitou záznamu a uchovejte si své vzpomínky v té nejlepší možné kvalitě.

Nově kamera ve verzi 2014 s ještě lepším videočipem a vylepšenou kvalitou záznamů. NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍ

MagiCam SD21 je ideální pro zachycení dokonalých sportovních akcí i pro velkolepé záběry, jak profesionálních sportovců, tak i začínajících amatérů bez ohledu na to, jestli natáčíte na souši, ve vodě nebo ve vzduchu. Zachyťte Vaše zážitky z nové perspektivy. Kamera MagiCam SD21 nabízí vynikající kvalitu obrazu, nadstandardní prémiové funkce, univerzálnost a vynikající obsluhu natáčení, u kterého se nebudete nudit!

NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍWiFi modul se samostatným napájením

WiFi modul se samostatným napájenímNová verze kamery SD21 řeší největší problém při použití WiFi u sportovních kamer, kterým je obrovská energetická náročnost WiFi. U nové MagiCam SD21 tento problém odpadá díky faktu, že WiFi modul má nezávislé napájení a neovlivňuje délku natáčení na vnitřní baterii.

Wi-Fi modul připojíte podobně jako TFT LCD displej či externí baterii. Pomocí aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) můžete v reálném čase přenášet obraz na chytré telefony a tablety, měnit nastavení kamery, natáčet/fotit, stahovat záznamy a další. To vše pomocí aplikace v českém jazyce a oproti většině konkurenčních produktů je přenos včetně zvukového záznamu.

Zpomalené a super zpomalené záběry

Natáčejte v 10Zpomalené a super zpomalené záběry80i 50/60 FPS a zachyťte skvělé zpomalené záběry ve full HD nebo použijte režim WVGA a dostanete impozantní super zpomalené záběry až ve frekvenci 100/120 FPS.

Díky extrémně vysoké snímkovací frekvenci Vám neunikne žádný detail ani při natáčení videa s velkým množstvím pohybu, a proto můžete vytvářet neuvěřitelná videa ve Vašem střihacím programu. Skoky, pády, vrhy, výstřely a všechny ostatní kaskadérské kousky tak vypadají ještě daleko velkolepěji.

Plochá čočka a kryt

Plochá čočka a krytPlochá čočka a její kryt umožňují nekomplikované natáčení a zároveň zajišťují lepší podvodní záběry než u zakřivených čoček. U kamery MagiCam není nutné dokupovat pro potápění speciální příslušenství v řádech tisíců korun, vše je již v základním balení. Plochý design zabraňuje nechtěným odrazům světla, a proto lze dosáhnout lepší kvality obrazu a ostření než se zakřivenou čočkou. Plochá čočka a kryt, vodotěsný do neuvěřitelných 100 m, mají mnoho využití a oceníte je nejen při potápění, ale i při ostatních záběrech, kde je nutné předejít rušení odrazů světla, případně lepšího ostření.

NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍVideotimelapse bez SW úprav

Videotimelaps bez SW úprav

Nově kamera SD21 umožňuje specální funkci časosběrného videa, díky které můžete natočit pomalu pohybující se objekty a přehrát je zrychleně.

Díky této funkci už není nutné složitě softwarově zrychlovat objemné video či komponovat časosběrné fotografie do videa, vše se jednoduše a již hotové uloží na Vaší paměťovou kartu a ušetříte tak spoustu času a také místa na paměťové kartě.
Ukázka použití funkce videotimelapse:

Široké spektrum příslušenství a doplňků

Nastavte MagiCam SD21 přesně dle Vašich potřeb. Základní balení obsahuje celou řadu prémiových doplňků, sami se tedy můžete rozhodnout, jaké jsou Vaše priority a kameru si nastavit a přizpůsobit dle potřeby.

Barevný TFT displej

Barevný TFT displejPřipojte snadno zezadu ke kameře barevný TFT displej, abyste viděli, co přesně natáčíte a věděli jste tak, že zabíráte přesně to, co chcete. Displej je také užitečný při prohlížení již nahraného videa, abyste se ujistili, že jste natočili vše, co jste chtěli. Displej je vybaven reproduktory, takže své záběry můžete prohlížet včetně zvukového záznamu. TFT displej je již v základním balení, nemusíte tak vynakládat tisícové částky za jeho dodatečné dokoupení, případně být o výhodu použití displeje ochuzeni.

Přídavná baterie

Přídavná bateriePokud Vás čeká den plný filmování, jistě využijete externí baterii, kterou jednoduše nasadíte na kameru a tak výrazně prodloužíte životnost Vaší kamery, a to až několikanásobně. Kamera nejdříve čerpá energii z externí baterie a poté se přepne, bez přerušení natáčeného záznamu, na baterii umístěnou přímo v kameře. Externí baterii můžete samozřejmě samostatně dobíjet, například při samotném natáčení či samostatně, aniž by byla připojena ke kameře.

Super kompaktní velikost

Super kompaktní velikostDíky mimořádně malým rozměrům a nízké hmotnosti lze MagiCam SD21 použít téměř kdekoli. Připevněte ji k Vaší helmě, na řídítka, čelní sklo nebo kamkoli si jen dovedete představit!

MagiCam SD21 může být samozřejmě používána i bez doplňků, díky tomu má ještě nižší hmotnost i rozměry a kamera je ještě kompaktnější.

MagiCam SD21 Action Camera

 • Hmotnost: 80 g / Rozměry: 60 mm x 41 mm x 42 mm

MagiCam SD21 Action Camera + Displej

 • Hmotnost: 105 g / Rozměry: 60 mm x 51 mm x 42 mm

G-SENSOR pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahrávání

G-SENSOR pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahráváníKamera AEE MagiCam SD21 má speciální G-sensor, který detekuje pohyb kamery. V případě, že máte aktivovanou funkci černé skříňky, kamera pomocí G-sensoru detekuje pohyb kamery a automaticky zapne nahrávání záznamu. V případě, že se pohyb zastaví, kamera automaticky přibližně po 3 minutách deaktivuje nahrávání. Tuto funkci využijete například, pokud chcete kameru využívat jako tzv. černou skříňku do auta. Ihned po nastartování detekuje otřes motoru a zapne nahrávání. Funkci černé skříňky oceníte nejen v automobilu či na motorce, ale i při mnoha dalších sportech a činnostech.

 

Kompletně české menu a ovládání

Kompletně české menu a ovládáníKamera MagiCam SD21 má kompletně zpracované české menu. Ovládání a nastavení kamery je tak velice jednoduché a intuitivní. Veškeré funkce a ovládání kamery zvládnete i bez jakéhokoli manuálu a návodů, přesto však není problém nahlédnout do precizně zpracovaného CZ manuálu, který je součástí balení. Přepnutí menu např. do anglického jazyka je samozřejmostí.

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro

Extrémně odolné vodotěsné pouzdroMagiCam SD21 se nebojí žádného dobrodružství a ráda vzdoruje různému nebezpečí. Hlavní ovládací prvky jsou samozřejmě vždy dostupné. Pouzdro je velmi odolné, vodotěsné do 100 metrů a chrání kameru před poškozením. Plochá čočka a kryt jsou mnohem lepší na podvodní záběry, než je tomu tak u zakřivených čoček a krytů, které často používají jiní výrobci, případně musí být speciálně dokupovány.

Laserový zaměřovač

Laserový zaměřovač

Stačí zmáčknout jediné tlačítko a uvidíte, co Vaše kamera zabírá. Integrovaný laserový zaměřovač Vám spolehlivě ukazuje místo, které Vaše MagiCam SD21 natáčí. Díky této funkci lze velmi snadno přizpůsobit nahrávací oblast, například pro více kamer.

Variabilní úhel

Variabilní úhel

Díky volitelnému nastavení úhlu snímání bude vždy vidět na obrazovce
jen to, co budete chtít a Vaše video může být co nejvíce rozmanité a kreativní. Sami se rozhodněte, podle toho pro jaký účel natáčíte, jak velký bude úhel Vaší
kamery a co je ohniskem Vašeho snímání. Vybrat si můžete 120°, 145°
nebo 170°.

8 Mpix fotky

8 Mpix fotky

MagiCam SD21 není pouze kamera, ale také výkonný digitální fotoaparát,
se kterým můžete vyfotit obrázky v rozlišení až 8 megapixelů.

Časosběr / časovač snímkování

Časosběr / časovač snímkování

Vybráním této funkce začne MagiCam SD21 fotografovat v intervalu
1, 2, 5, 10 nebo 30 sekund, aniž byste museli něco dělat. Vynikající funkce pro časosběrné záběry.

Nekonečné natáčení

Nekonečné natáčení

Skvělá funkce pro filmování na kole, motorce nebo v autě, možnost využít kameru jako tzv. černou skříňku (BlackBox). Také už se Vám stalo, že se Vám nevešlo vše, co jste chtěli natočit, do paměti a přišli jste tak o některý záběr? S MagiCam SD21 se Vám to nestane! Ve chvíli, kdy je Vaše paměťová karta plná, začne se Vaše video ukládat na místo nejstarších videosouborů na Vaší kartě.

Funkce Pre-video

Funkce Pre-video

Díky funkci Pre-video se Vám již nikdy nestane, že zmeškáte začátek filmované akce. Funkci aktivujete stisknutím spouště, kamera začne přednahrávat video a v momentě, kdy znovu stisknete spoušť, začne opravdu nahrávat a ukládat videozáznam, ke kterému se přidají 4 sekundy záznamu před stisknutím spouště. Ideální v situacích, kde hrozí riziko, že byste zmeškali začátek záběru.

Tlačítka na focení a video

Tlačítka na focení a video
Oproti konkurenci není nutné složitě přepínat kameru mezi foto a video funkcí. Jednoduše pomocí separátního tlačítka pro fotografii/video během vteřiny přepnete z videa na foto a naopak. To vše bez rizika že promeškáte včasné zaznamenání požadované akce.

NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍSekvenční fotografie

Sekvenční fotografie

Nově kamera umí zachytit 10 snímků během jediné sekundy. Ze zachycených fotografií můžete vybrat ten nejlepší snímek nebo sestavit tzv. sekvenční fotografii.

NOVĚ U KAMERY SD21 S WIFI FUNKCÍVypnutí OSD menu

Vypnutí OSD menu

Nově můžete u SD21 vypnout OSD menu. Například při online přenosu přes HDMI kabel či WiFi tak můžete jednoduše skrýt nežadoucí ikony jako je stav baterie, rozlišení a vysílat pouze samotný obraz.

Široké spektrum příslušenství

Široké spektrum příslušenství

Ke kameře dostanete velké množství montážních doplňků, kabelů, ovladačů a dalšího příslušenství. Tím, ale možnosti Vaší kamery nekončí, vybrat si můžete z mnoha dalších doplňků a přizpůsobit si kameru přesně Vašim potřebám a požadavkům. Nabízíme velký sortiment příslušenství a další neustále přibývá.

Dálkový ovladač

Dálkový ovladač

Díky jedinečnému vodotěsnému ovladači můžete okamžitě a jednoduše ovládat všechny základní funkce kamery MagiCam SD21, aniž byste museli být v přímém kontaktu s kamerou. Ovladač má 3 tlačítka, díky nimž můžete natáčet, fotit a ovládat laser.

1/4″ stativový závit

1/4' stativový závit

Kamera má klasický stativový čtvrtpalcový závit na šroub, díky čemuž se mohou připojit nejen na dodávané držáky a příslušenství. Díky tomuto závitu můžete jednoduše použít běžné stativy a držáky od všech výrobců.

Paměť až 64GB

Paměť až 64GB

MagiCam SD21 podporuje Micro SD karty, které mají již úctyhodných
64GB volné paměti. Doporučujeme používat značkové paměťové karty,
minimálně třídy Class 4. Karty třidy Class 10 jsou nejvhodnější, protože zaznamenají vysoké rozlišení, vysoké frekvence záznamu a dostatečný výkon. Paměťová karta není součástí balení.

HDMI port

HDMI port

Díky mini HDMI portu můžete připojit Vaši kameru přímo k jakékoliv moderní televizi s podporou HDMI a přehrávat svá videa v nejlepším full HD rozlišení. Konektor AV podporuje také starší televizory.

Stereo mikrofon

Stereo mikrofon

Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete nahrávat zvuk ve sterokvalitě o 48 kHz. Automatické řízení hlasitosti, vynikající a čistý zvuk. Možnost připojení externího mikrofonu, například pro profesionální videorozhovory či televizní záznamy.

 


Srovnání kamer GoPro HD HERO2, GoPro HERO3 White, Go Pro HERO3 Silver a AEE MagiCam SD21

Srovnání kamer GoPro HD HERO2, GoPro HERO3 White, Go Pro HERO3 Silver a AEE MagiCam SD21

Detailní srovnání AEE MagiCam SD21 s GoPro HD HERO2 a GoPro HERO3


Režim Rozlišení Formát Snímková frekvence za sekundu
1080p 1920 x 1080 16:9 30, 25 FPS
1080i 1920 x 1080 16:9 60, 50 FPS
960p 1280 x 960 4:3 30, 25 FPS
720p 1280 x 720 16:9 60, 50, 30, 25 FPS
WVGA 848 x 480 16:9 120, 100, 60, 50 FPS


NEZAPOMEŇTE SI PŘEPNOUT VIDEO DO VYŠŠÍ KVALITY, NEJLÉPE FULL HD 1080p!

 

Technické parametry

Optika

 • UltraSharp skleněná čočka
 • f/2.8 pevné ohnisko
 • plochá čočka
 • variabilní úhel kamery
  • 170°, ultra-širokoúhlý FOV (všechna rozlišení)
  • 145°, mimořádně širokoúhlý FOV (1080p & 1080i)
  • 120°, středně-širokoúhlý FOV (1080p & 1080i)

Video

 • video kodek: H.264 – MPEG4 AVC / formát: MOV
 • expozice: automatické, středová zóna, středový bod
 • 10x digitální zoom
 • automatické vyvážení bílé
 • ISO a kontrast: různé režimy nastavení, ideální i pro špatné světelné podmínky
 • Self Timer / samospoušť: zpoždění o 5, 10 a 20 sekund
 • speciální funkce: nekonečné nahrávání, časosběrné video, laserové ukazovátko, možnost překlopení obrazu o 180°, možnost přidání data do Vašeho záznamu
 • stabilizace obrazu na obrovské úrovni

Fotografie

 • rozlišení 8MP (3200 x 2400), 5MP (2592 x 1944) a 3MP (2048 x 1536)
 • 10x digitální zoom
 • režim: Single-Photo, Tripple-burst fotografie (foto 3sn/vteřina), sekvenční foto 10sn./s
 • Self-timer/časovač pro fotky: se zpožděním 1, 2, 3, 5, 10, 20 sekund
 • časosběrný záznam (doplňkově): fotografování každých 3, 5, 10 sekund

Audio

 • stereo mikrofony, 48 kHz, automatické řízení hlasitosti
 • vstup pro připojení externího mikrofonu
 • čistý záznam zvuku

Ostatní

 • HDMI výstup, mini HDMI kontektor
 • Paměťová karta Micro SDHC až 64GB
 • ovládání i pomocí dálkového ovladače
 • nárazuvzdorné, prachotěsné a vodotěsné pouzdro do 100m
 • TFT displej a externí baterie
 • speciální tlačítko pro funkce nahrávání, focení a stop

O značce AEE

Za značkou AEE stojí více jak 20 let zkušeností v oblasti fotografie a videa. AEE je jedna z nejúspěšnějších značek na asijském trhu a nyní rychle dobývá zbytek světa. Díky svým dlouholetým zkušenostem a díky své technické vyspělosti může AEE snadno konkurovat jiným, mnohem známějším značkám. Velkou výhodou AEE, konkrétně Magicam SD21 je kompletní balíček, který již obsahuje TFT displej, dálkové ovládání, vodotěsný kryt s plochou čočkou a externí baterii.

Vynikající technická úroveň a dobrá cena můžou jít ruku v ruce!

Doporučujeme: Kamery do auta TrueCam